Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie

Szkoła Podstawowa im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie

 

06-230 Różan

ul. Szkolna 3

Tel: (29) 766-90-12

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH, ZAWODACH ...

1. Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu - V 2015 Maków Mazowiecki

I miejsce (oraz zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego): Sylwia Jóźwik IVc, Julia Łuczyńska IVc, Ewa Wilczewska IVc, Łukasz Misierewicz IVc

 

2. Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej NUTKA w Goworowie - V 2015

III miejsce: Kinga Chojnowska VIa

 

3.Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej - V 2015 Szelków

II miejsce: Kinga Chojnowska VIa

 

4. Wojewódzki Konkurs Wiedzy w zakresie rolnictwa ekologicznego "Smak ekologicznej żywności" 

etap szkolny - I miejsce: Aleksandra Książak VIc

etap wojewódzki - II miejsce: Aleksandra Książak VIc

 

5. Międzygminny Festiwal Piosenki Religijnej - VI 2015 Goworowo

II miejsce: Sylwia Jóźwik IVc

 

6. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Tydzień czystości wód" - Warszawa

II miejsce: Julia Mroczkowska VIc

III miejsce: Szymon Bonisławski VIb

Wyróżnienie: Emilia Osłowska VIb

Nagroda specjalna: Szymon Bonisławski VIb

 

7. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nie pal przy mnie proszę"

Masiak Julia IIIa

 

8. Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

II miejsce: Mateusz Osoliński IVb

III miejsce: Gabriela Brym Vb

II miejsce: Dawid Głażerwski VIc

 

9. Powiatowy Drużynowy Tenis Stołowy

II miejsce: Aleksandra Chełchowska IVb, Kinga Dawidowska IVb

III miejsce: Łukasz Misierewicz IVc, Marek Załęski IVb

II miejsce: Karolina Prusik VIc, Julia Mroczkowska VIc

III miejsce: Zuzanna Brzuzy Va, Emilia Osłowska VIb

II miejsce: Szymon Załęski VIb, Dawid Głażewski VIc

 

10. Powiatowy turniej mini piłki siatkowej

I miejsce: Julia Mroczkowska VIc, Karolina Prusik VIc, Emilia Osłowska VIb, Gabriela Pszczoła VIb, Nina Oślizło VIa, Joanna Smolińska VIa, Natalia Kozłowska VIc, Karolina Mróz VIc, Julia Mazuruk VIb, Zuzanna Brzuzy Va

I miejsce: Szymon Załęski VIb, Szymon Bonisławski VIb, Sebastian Jankowski VIc, Jakub Grześkowicz VIa, Bartosz Borkowski VIc, Adam Idzikowski VIc, Mateusz Słowikowski VIa, Bartosz Majkowski VIb, Dawid Głażewski VIc, Krystian Mróz Va

 

11. Międzypowiatowy turniej mini piłki siatkowej

V miejsce: Julia Mroczkowska VIc, Karolina Prusik VIc, Emilia Osłowska VIb, Gabriela Pszczoła VIb, Nina Oślizło VIa, Joanna Smolińska VIa, Natalia Kozłowska VIc, Karolina Mróz VIc, Julia Mazuruk VIb, Zuzanna Brzuzy Va

V miejsce: Szymon Załęski VIb, Szymon Bonisławski VIb, Sebastian Jankowski VIc, Jakub Grześkowicz VIa, Bartosz Borkowski VIc, Adam Idzikowski VIc, Mateusz Słowikowski VIa, Bartosz Majkowski VIb, Dawid Głażewski VIc, Krystian Mróz Va

 

12. Powiatowy Konkurs " Bezpieczna droga do szkoły" 

I miejsce: Mikołaj Warsztocki Vb

 

13. Ogólnopolski Konkurs Biblioteczny w Izabelinie

Wyróżnienie

 

14. Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony polski owad"

Nagroda specjalna członka jury: Wiktor Ziółkowski VIa

 

15. Wojewódzki Konkurs "Tomik Literacki Młodych Autorów"

Wyróżnienie edytorskie: Weronika Olbryś IVb

Wyróżnienie edytorsko-plastyczne: Aleksandra Książak VIc