Rozpoczęcie roku szkolnego 2013 /2014

Witaj szkoło!

Pełni wigoru i radości znów wracamy do szkoły w nadziei na szkolne sukcesy. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który powitał nas piękną słoneczną pogodą. Odświętnie ubrani z przyjemnością spotykamy starych kolegów i nowe koleżanki. Z chęcią patrzymy na przygotowanie klasy. Inspirującą częścią artystyczną powitali nas uczniowie klas piątych, którzy, poza aktualnymi szkolnymi treściami, pomogli przenieść się w odległe , jednak znamienne dla Polaków  czasy II wojny światowej, gdy uczniowie , aby zdobywać  wiedzę, uczestniczyli w tajnych kompletach, często z narażeniem życia.

Dzieci mogły pokazać program artystyczny dzięki przygotowaniu i opiece pani Katarzyny Borajkiewicz i pani Ireny Budelewskiej.