Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014  oraz pożegnanie klas szóstych.

Na uroczystość przybyło wielu zacnych gości, jak:

p. burmistrz P. Świderski

ks. Proboszcz A. Bardłowski

p. sekretarz B. Gawianowska

p. skarbnik B. Deptuła

przewodniczący Rady Gminy p. W. Prusik

przedstawiciele Rady Rodziców:

p. A. Królikowska

p. A. Grześkowicz

wielu rodziców i uczniów.

Pan dyrektor K. Kępka i zastępca dyrektora p. H. Łozińska – Rybacka powitali serdecznie wszystkich obecnych na uroczystości, podziękowali wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom za ich pracę w minionym roku szkolnym i przesłali wszystkim jak najlepsze życzenia na wakacje.

Do podziękowań i życzeń dołączyli się również zaproszeni goście.

Jak co roku podczas uroczystości odbyło się wręczenie świadectw z paskiem  oraz nagród za osiągnięcia w nauce i sporcie.

Jak widać na zdjęciach było komu gratulować. Bardzo wielu uczniów otrzymało nagrody, dyplomy ,,Mistrza Przedmiotu”

Uczennica klasy VI a Marta Drwęcka uzyskała najwyższy wynik ze sprawdzianu szóstoklasisty za co otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły. - Brawo!

Piękne podziękowania za trud kształcenia i wychowania przekazali uczniowie wszystkim pracownikom szkoły w części artystycznej. Poprzez wiersze, żarciki i piosenki oraz kolorowe kwiaty przesłali uczniowie swą wdzięczność i jak najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich.

Na zakończenie uroczystości uczniowie klas szóstych przekazali na ręce Dyrekcji zakupioną pamiątkę dla szkoły, a konkretnie ,,książki z dedykacją”.

A o szóstoklasistach pomyśleli ich młodsi koledzy z klas piątych i wręczyli im pamiątki ,,na szczęście” również z dedykacjami.

No cóż, jak to przy pożegnaniu nie obyło się bez łez!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowali uczniowie klas szóstych pod kierunkiem p. Wiesławy Kryza i p. Jana Chodyny.