Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej "Nutka" - V 2015

III Powiatowy Konkurs Piosenki Uczniowskiej "NUTKA" odbył się 18 maja 2015r. w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie. Wystąpiło  w nim łącznie 22 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Prezentacje solistów oceniała komisja składająca się z nauczycieli muzyki i śpiewu, w składzie: p. Elżbieta Bogdanowicz, p. Władysława Niedźwiedzka, p. Agnieszka Jakubiak oraz p. Henryk Gadomski. Zwracano uwagę na wartość artystyczną utworu, warunki wokalne wykonawcy, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Uczniowie z różnych zakątków powiatu ostrołęckiego (i nie tylko) już po raz kolejny rywalizowali na scenie w goworowskim konkursie w kategoriach klas: 0-1, 2-3, 4-6 i gimnazjaliści. Swoich reprezentantów pokazały szkoły z: Pasiek, Goworowa, Wąsewa, Ołdak, Antoni, Różana, Ostrołęki, Rzekunia i Olszewa-Borek. Dziecięce i młodzieżowe głosy zabrzmiały na cześć św. Jana Pawła II, którego 95. rocznica urodzin przypadała właśnie tego dnia.
Naszą szkołę reprezentowała uczennica - Kinga Chojnowska (z kl. 6a), której opiekunem była p. J. Drwęcka.
Kinga zajęła trzecie miejsce w kategorii: 4-6.
Gratulujemy.