Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji T. Kościuszki w Różanie

Publiczna Szkoła Podstawowa im. I Dywizji T. Kościuszki w Różanie

 

06-230 Różan

ul. Szkolna 3

Tel: (29) 766-90-12

Kadra nauczycielska

NASZE GRONO PEDAGOGICZNE:

 

 1. KRZYSZTOF KĘPKA - dyrektor szkoły

Nauczane przedmioty: matematyka, zajęcia komputerowe

 

2. HANNA ŁOZIŃSKA-RYBACKA - zastępca dyrektora

Nauczane przedmioty: plastyka, zajęcia techniczne

 

3. KATARZYNA BORAJKIEWICZ

Nauczane przedmioty: język polski

 

4. MAŁGORZATA SAWICKA

Nauczane przedmioty: język polski

 

5. JAN CHODYNA

Nauczane przedmioty: matematyka, zajęcia komputerowe

 

6. JOLANTA KĘPKA

Nauczane przedmioty: matematyka

 

7. JOLANTA DRWĘCKA

Nauczane przedmioty: matematyka, muzyka, zajęcia komputerowe

 

8. WIESŁAWA KRYZA

Nauczane przedmioty: język niemiecki

 

9. MARZENA CHEŁCHOWSKA

Nauczane przedmioty: język angielski

 

10. MILENA GŁAŻEWSKA

Nauczane przedmioty: język angielski

 

11. IRENA BUDELEWSKA

Nauczane przedmioty: historia, przyroda, zajęcia techniczne

 

12. ELŻBIETA GRZEŚKOWICZ

Nauczane przedmioty: przyroda

 

13. TERESA OPACKA

Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

 

14. WITOLD SŁAWIŃSKI

Nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

 

15. s. ALINA

Nauczane przedmioty: religia

 

16. ks. ANDRZEJ FILIPKOWSKI

Nauczane przedmioty: religia

 

17. AGNIESZKA MARCIŃCZYK-CHMIELEWSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

18. IWONA TROJANOWSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

19. MAŁGORZATA ZAŁĘSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

20. BARBARA RUSINEK

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

21. BARBARA MIKOŁAJCZEWSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

22. ELŻBIETA SKARŻYŃSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

23. ALINA GODLEWSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

24. ANNA CHYLIŃSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

25. ANNA CYCHOWSKA - nauczyciel świetlicy

 

26. DANUTA MANOWSKA - nauczyciel świetlicy

 

27. ELŻBIETA FEDOR - nauczyciel bibliotekarz

 

28. DOROTA PAUSZEK-TRZECIAK - pedagog

Nauczane przedmioty: wychowanie do życia w rodzinie

 

29. WIOLETTA ŁUCZYŃSKA - logopeda

 

Nauczyciele szkoły filialnej w Załuziu

 

30. SYLWIA PACZKOWSKA-SAMORAJ

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

31. HALINA WILCZEWSKA

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna

 

32. MARZENA PRUSIK

Nauczane przedmioty: religia

 

33. MILENA GŁAŻEWSKA 

Nauczane przedmioty: język angielski