II Różańskie Spotkania Kabaretowe - XII 2010

"II Różańskie Spotkania Kabaretowe" to konkurs zorganizowany przez GOUK w Różanie dla zespołów kabaretowych ze wszystkich szkół z terenu gminy Różan. Konkurs odbył się 1 grudnia 2010 roku, w którym udział wzięły klasy: IIa, Va i Vb. Klasy IIa i Va prezentowały scenki opowiadające o wyjątkowych lekcjach. Natomiast klasa Vb przedstawiła kilka nietypowych scenek. Podczas konkursu było bardzo śmiesznie, wesoło a publiczność śmiała się do łez. W kategorii szkoła podstawowa kl. I-III pierwsze miejsce zajęła klasa IIa przygotowana pod kierunkiem p. Małgorzaty Załęskiej. Klasa Vb zajęła I miejsce, zaś klasa Va - II miejsce w kategorii szkoła podstawowa kl. IV-VI. Pani Teresa Opacka przygotowała klasę Vb, a klasę Va przygotowała p. Jolanta Drwęcka. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody.